Spor Aktiviteleri

Dövüş Sporları (78)
Takım Sporları (81)
Raket Sporları (72)
Koşu Sporları (84)
Doğa Sporları (95)
Kış Sporları (75)
Su Sporları (80)
Ekstrem Sporlar (105)
Fitness ve Vücut Geliştirme Sporları (77)
Silahlı Sporlar (88)
Dans Sporları (96)
Motor Sporları (86)
Binicilik Sporları (88)
Diğer Sporlar (90)

Kültür ve Sanat Aktiviteleri

El Sanatları (150)
Tiyatro / Sinema (174)
Konser / Festival (161)
Opera ve Bale (165)
Sergi (153)
Konferans / Söyleşi (171)
Diğer Kültür ve Sanat Etkinlikleri (175)

Eğlence Aktiviteleri

Sohbet ve Arkadaşlık (137)
Bilgisayar Oyunları (134)
Masa ve Kart Oyunları (111)
Parti ve Kutlama (145)
Gezi ve Kamp (160)
Salon Oyunları (129)
Fal & Burç (150)
Diğer Eğlence Aktiviteleri (138)

Müzik Aktiviteleri

Şarkı Söylemek (161)
Yaylı Çalgılar (149)
Nefesli Çalgılar (147)
Vurmalı Çalgılar (170)
Telli Çalgılar (157)
Tuşlu Çalgılar (148)
Diğer Müzik Aktiviteleri (161)

Diğer Hobi Aktiviteleri

Diğer Hobiler (681)

Türkiye'nin hobi odaklı ilk arkadaşlık sitesi ve etkinlik platformu

Aynı hobilere sahip insanlar ve etkinlikler için sen de aramıza katıl. Hobi arkadaşım Sizinle aynı hobilere sahip kişileri bulmanıza olanak sağlayan eşsiz bir platformdur. Müzik grubunuza solist bulabilir, spor aktivitelerinize partner bulabilir, sohbet ve arkadaşlık için kendinize arkadaş bulabilir ya da sizinle aynı hobiye sahip bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Ücretli ya da ücretsiz etkinlikler düzenleyerek insanları biraraya getirebilir daha da sosyalleşebilirsiniz.

Hobi arkadaşı bul etkinlik düzenle

Hobi arkadaşım, siz aradığınız arkadaşı bulabilin diye çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Hobi odaklı ilk arkadaşlık sitesi Hobi arkadaşım hem arkadaşlık sitesi hem de etkinlik platformudur. Aynı hobiye sahip insanlarla buluşuyor olmanın etkinlik oluşturmaktan bağımsız olamayacağı konusunda eminiz ve bu nedenle arkadaşlık sitesi ile etkinlik platformunu ortak noktada buluşturmak bu platformun ana hedeflerindendir.

En kaliteli Arkadaşlık sitesi Hobi arkadaşım

Hemen kayıt olun ve türkiye nin dört tarafındaki sizinle aynı hobiye sahip arkadaşlarınızı bulun ve onlarla iletişime geçin.

Arkadaşlık sitesi

Arkadaş Bul

. Hobi arkadaşı bul, aynı hobiye sahip arkadaşlarını bul arkadaşlık sitesi ve etkinlik sitesi arkadaşlık kurmanız amacıyla oluşturulmuştur. Siz de güvenilir arkadaşlık sitesi ve etkinlik sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz.Hobi arkadaşlık sitesi olarak kendini duyuran Hobi arkadaşım; her kesimden ve her yaş grubundan insana arkadaşlık yapabilmeleri amacıyla olanak sağlamaktadır. Peki nelere örnek verebiliriz. Örneğin Okeye dördüncü arkadaşı arayabilirsiniz, Masatenisi oynamak amacıyla oyun partneri arayabilirsiniz, Tenis, basketbol, futbol gibi her türlü spor aktiviteleri için kendinize oyun partneri arayabilir, arkadaşlık kurabilirsiniz. Herhangi yerde hiçbir ücret ödemeden etkinlik düzenleyebilirsiniz, bu etkinliklere arkadaşlarınızı davet edebilir, gizli moda alabilir ve sadece katılmasını istediğiniz kişilere gösterebilirsiniz. Sosyalleşir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Hobi odaklı ilk arkadaşlık sitesi Müzik grubunuza solist, baterist, gitarist bulabilirsiniz. En önemlisi günüzmüz evliliklerinin en büyük sorunu olan çiftlerin aynı hobiye sahip olmamasından kaynaklı iletişim problemlerinin de çözümü bu sistemde yer almaktadır. Sizinle aynı hobiye sahip karşı cins ile yapacağınız evlilik hem uzun soluklu olacak hem de keyifli geçecektir. Etkinlik düzenle: Hobi arkadaşım üzerinde hiçbir ücret ödemeden etkinlikler oluşturabilirsiniz. Kısacası hobi arkadaşım size mükemmel organizatörlük fırsatı sunmaktadır. Etkinlikleriniz katılımcılardan ücret talep edebilirsiniz böylece hem eğlenir hem de kazanırsınız. Peki hobi arkadaşımda hangi kategorilerde arkadaşlar bulabilirsiniz. En iyi arkadaşlık sitesi dir. Spor Aktiviteleri (Dövüş, Takım, Raket, Koşu, Doğa, Kış, Motor, Su, Ekstrem, Vücut geliştirme, plates, yoga, silahlı sporlar, dans sporları, Binicilik sporları gibi hemen hemen tüm spor dallarına gitap eden arkadaşları ve hobileri bulabilirsiniz.), Kültür ve Sanat Aktiviteleri (El sanatları, tiyatro sinema, Konser festival, Opera Bale, Sergi, Konferans Söyleşi gibi birbirinden güzel kültür ve sanat hobilerine sahip arkadaşları bulabilirsiniz), Eğlence Aktiviteleri (Sohbet ve Arkadaşlık- Belki de hobi arkadaşın hayat arkadaşın olur ne dersin, Bilgisayar Oyunları, Masa ve kart oyunları, Parti ve kutlama, gez, ve kamp, Salon oyunları, Burç ve Fal gibi birbirinden eğlence dolu hobileri ve bu hobilere sahip arkadaşları bulabilir hayatını renklendirebilirsin. Bizim tavsiyemiz bekarsan aynı hobiye sahip bir hayat arkadaşı bulmandır.), Müzik Aktiviteleri (Müzik aktiviteleri tabi ki olmazsa olmazlandandır. El elin eşeğini türkü söyleyerek ararmış deselerde biz size uygun hobi arkadaşınızı başla canla arayacağımıza emin olabilirsiniz.).
Türkiye'nin en yeni hobi odaklı Arkadaşlık sitesi
Hobi ve Etkinlik platformu
Arkadaşlık sitesi. Türkiye'nin hobi odaklı ilk arkadaşlık sitesi ve etkinlik platformu